Керівника ТОВ "Атлетика Віва" Гафтанюк Людмилу Миколаївну відзначено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни"

Керівника ТОВ "Атлетика Віва" Гафтанюк Людмилу Миколаївну відзначено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни"

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науковоекспертної Ради Програми "Лідери XXI століття" за щоденну високопрофесійну кропітку працю,високу національну гідністьі сумлінне служіння Україні директора компанії Атлетика Віва  Гафтанюк Людмилу Миколаївну було удостоєно вищої суспільної нагороди України "Ордена Королеви Анни "Честь Вітчизни".

Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни - дочки великого князя Київського Ярослава Мудрого з метою відзначення видатних жінок сучасної України і вручається за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Офіційна церемонія вручення нагороди відбулася 22 грудня 2016 року в Державній резиденції - Малому Маріїнському Палаці в ході Новорічного прийому на честь лідерів економіки, бізнесу, культури та спорту України, а процедура нагородження здійснювалась відповідно до найвищого церемоніального протоколу - під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Розпорядником заходу виступив "Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління" (ВНДЦЕУ).

Вітаємо Людмилу Миколаївну з цією відзнакою та бажаємо нових злетів та нагород на цій ниві!!!