25 років незалежності = 25 % додаткової знижки протягом 25 днів!

25 років незалежності = 25 % додаткової знижки протягом 25 днів!

Шановні друзі! З нагоди 25-річчя Незалежності України вітаємо усіх з цим чудовим святом, бажаємо усім українцям  здоров'я, щастя, впевненості в нашому майбутньому! У нас попереду ще багато роботи, але ми віримо у свою Країну - рідну Україну і даруємо усім нашим покупцям спеціальну святкову знижку до Дня Незалежності України: 25 років незалежності = 25 % додаткової знижки протягом 25 днів на гімнастичне обладнання з Ріо!

Компанія Атлетика Віва - ексклюзивний офіційний представник компаній Spieth Gymnastics (Німеччина) и Janssen-Fritsen (Нідерланди), в партнерстві з компанією «Gymnova», які є  провідними світовими виробниками гімнастичного обладнання, надають унікальну можливість придбати гімнастичне обладнання, яке забезпечувало проведення Олімпійських Ігор в Ріо, з додатковими знижками.

Додаткова знижка на честь Дня Незалежності України становить  25%, що в сумарному обсягу дозволить придбати гімнастичне обладнання зі знижкою до 45%. Так, при придбанні повного комплекту обладнання, знижка дорівнює 45% від прайсової вартості обладнання. При придбанні одного або декількох снарядів у комплекті – знижка 40%.

Також акція - 25% діє на весь асортимент нових товарів торгових марок Spieth Gymnastics (Німеччина) и Janssen-Fritsen (Нідерланди).

Термін дії додаткових знижок: 25 днів починаючі з 24 серпня 2016 року. Зазначені знижки надаються при умові передплати до 17 вересня 2016 року. Термін поставки придбаного обладнання -друга половина жовтня - початок листопада 2016 року. Зазначений термін обумовлений строками транспортування обладнання з Олімпійських об’єктів у Бразилії до України.

На все обладнання надається гарантія 1 рік. Всі комплекти відповідають вимогам FIG (Міжнародної Федерації Гімнастики).

Врятуйте себе від зайвих витрат - скористайтеся унікальною можливістю придбати найкраще професійне гімнастичне обладнання за ексклюзивними цінами.

У зв’язку з обмеженою кількістю обладнання його відвантаження буде здійснюватись за формулою - перший сплатив - перший отримав.

За більш детальною інформацією та для замовлення прасів на обладнання просимо звертатись у компанію Атлетика Віва за телефонами (067) 446-76-86, (098) 1050711, (044)  221-59-61, або на e-mail gaftanuk@gmail.com, nikopash111@gmail.com.

Також пропонуємо широкий асортимент спортивного обладнання, аксесуарів та покриття  для багатьох видів спорту: http://atletikaviva.com.ua/

З повагою

Компанія Атлетика Віва